די ג'יי רון טסלר - המלצות שירים

צור קשר קריוקי המלצות גלריה כתבות מוזיקה אודות דף הבית

קטגוריות :

פתח דבר

מוסיקה לאירועים היא מוסיקה שכולם אוהבים ומכירים , שירים מכל הסגנונות ששומעים בד"כ ברדיו , בערוצי הטלוויזיה השונים, באינטרנט, ובדיסקים שאנשים מחזיקים בבית . תפקיד הדיג'יי להיות מחובר לכל ערוצי המדיה השונים ומצעדי המוסיקה בארץ ובעולם ולהיות מעודכן במוסיקה שאנשים שומעים ומה הם הכי אוהבים , תפקיד כשלעצמו דורש הרבה זמן והשקעה עוד לפני האירוע עצמו והעבודה עם הקהל.
כיום, בעולם בו קיימת כמות מסחרית של מוסיקה חדשה המתעדכנת יום יום חשוב לדעת מה השירים הכי פופולארים ואהובים ולכן רון טסלר דואג להתעדכן בכל יום במוסיקה החדשה הקיימת בעולם ולסנן את השירים הכי טובים כדי לתת לכם אירוע מושלם עם המוסיקה שכולם אוהבים. אירוע מורכב ממספר חלקים והמוסיקה באירוע מתפרסת לחלקיו השונים :

קבלת הפנים

האנשים מגיעים לאירוע מנסיעה לעיתים ארוכה לעיתים קצרה , ומה שחשוב הוא לתת להם בקבלת הפנים מוסיקה רגועה , לא קצבית מידי ולא כזאת שתגרום לאנשים להירדם. אנשים בקבלת הפנים בד"כ מדברים ולכן המוסיקה צריכה להיות בווליום שיתן אווירה נעימה. חשוב מאוד שהמוסיקה באירוע בזמן קבלת הפנים תהיה בנויה מכמה סגנונות כדי שכולם יוכלו להתחבר אליה . דוגמאות לסגנונות מוסיקה שהלקוחות שלנו מעדיפים בזמן קבלת הפנים הם: ישראלי, שנות ה-60,70,80, ג'אז, קלאסי, אתני, פופ, צ'יל אאוט ועוד...

כניסה

לאחר קבלת הפנים כשאנשים כבר התישבו מגיע קטע הכניסה המקשר בין קבלת הפנים ובין הריקודים. אם מדובר בחתונה הרי שהכניסה לחופה היא הקטע המקשר, ואם מדובר בבר/בת מצווה הרי שהכניסה של חוגג השמחה היא הקטע המקשר. שיר הכניסה יכול להיות קצבי או שקט לפי טעמכם האישי.

ריקודים

מיד אחרי הכניסה מתחילים הריקודים . המוסיקה באירוע בזמן הריקודים מורכבת מהשירים שבחרתם בתפריט המוסיקלי
ומ"קריאת הקהל" של הדיג'יי . אם יש סלואו , הריקודים יתחילו כאשר אתם במרכז הרחבה ולאחר מכן יצטרף שאר הקהל אליכם ותתחיל השמחה האמיתית.
הקהל מורכב ממבוגרים וצעירים, כאשר המבוגרים לא נשארים עד מאוחר והצעירים כן . לכן חשוב לתת למבוגרים את המוסיקה שהם אוהבים מספיק מוקדם כדי שהם יספיקו לרקוד ובין לבין את שאר המוסיקה שתתאים גם לצעירים וגם למבוגרים.
הדיג'יי מבצע בניית ערב לפי הקהל שנמצא מולו ברחבה ובשילוב שירים מהתפריט המוסיקלי ולכן חשוב מאוד שהקהל שלכם יתן לדיג'יי לבצע את העבודה בריכוז מוחלט כדי שהמוסיקה באירוע תיבנה בצורה מושלמת.
דוגמאות לסגנונות מוסיקה שהלקוחות שלנו מעדיפים בזמן קבלת הפנים הם: מזרחית שמחה, שנות ה-60,70,80 ,פופ, דאנס, האוס, רוק ופופ ישראלי, טראנס ועוד...