די ג'יי רון טסלר - כתבות

צור קשר קריוקי המלצות גלריה כתבות מוזיקה אודות דף הבית

רשימות המומלצים באולמותבתחתית הכתבה הסרטונים מערוץ 10 שאסור לכם לפספס !


כתבה זו באה להציג את המצב העגום של אולמות האירועים בכל מה שמתקשר לרשימות המומלצים של האולם .
פעם כשזוגות היו באים לסגור אירוע באולם , הקייטרינג והבאר היו הדברים היחידים שהיו שייכים למקום . הדיג'יי שהיה בא עצמאית בלי קשר לאולם היה מביא איתו ציוד הגברה ותאורה ועושה לכם את האירוע המוזיקלי שלכם .
במשך הזמן קרו שינויים בתחום האירועים, אולם האירועים הכניס ציוד הגברה ותאורה משלו והחליט לנגוס את החלק הזה מהתקליטן, ואתם כמובן תשלמו הרבה יותר לאולם ממה שהייתם משלמים פעם לדיג'יי . השינוי השני שקרה זה רשימות המומלצים .
החלטתם שאתם מתחתנים ומגיעים לאולם שבו תרצו לסגור את האירוע . לפתע שולף לכם מנהל המכירות את רשימת התקליטנים המומלצים באולם . אלה יכולים להיות תקליטנים פרטיים או חברות דיג'יי שלכאורה מציג מנהל המכירות שכל אחד מהם תותח אמיתי בתחומו ,וכולם עובדים הרבה באולם במתכונת יומיומית .
מה שאתם לא יודעים זה שהתקליטנים המומלצים האלה לא נמצאים ברשימות סתם כך, מדובר במערכת משומנת ביותר המקומבנת ברווח של שני הצדדים יחדיו. תקליטן הרוצה להופיע ברשימת המומלצים צריך להציע סכום כסף נכבד של כמה אלפי שקלים כדי שימליצו עליו, בלי קשר ליכולתו המקצועית .
יש גם את השיטה השנייה של אחוזים מכל אירוע , שבה התקליטן יקבל 40 אחוז ממחיר העסקה עם הלקוח והאולם יקבל את 60 אחוז הנותרים . מערכת משומנת זו עובדת שנים ולא רק זה , הרשימות האלה סגורות עם אותם תקליטנים כל הזמן , ושוב אין חשיבות ליכולתם המקצועית .

איפה פוגעת בכם המערכת הזאת אתם רוצים לדעת ?


תקליטן שמשמן את המערכת הוא תקליטן שהוא בן בית באולם, וכמובן שמנהל האירועים ירצה לסיים את האירוע כי כבר מאוחר מבחינתו הוא יעשה רמז לתקליטן , וזה ישים שירים שנועדו לסיים את האירוע כמה שיותר מהר . בצורה זו כולם הולכים מוקדם הביתה אתם מאושרים כי אתם חושבים שהתקליטן היה מדהים כי אנשים רקדו ברחבה עד 12 וחצי בלילה, והמערכת המשומנת ממשיכה לתקתק . הרי מה איכפת לתקליטן מכם? הוא עובד יום יום, האולם מסדר לו עבודה , הוא עושה את הכסף שלו, ומצידו ישים איזה מוזיקה שהוא רוצה באירוע . והמחיר שאתם משלמים מקומבן בתוך העסקה הגדולה שהאולם נותן לכם, כולל זה כולל זה כולל זה כולל זה ... ברור כולל הכול ... אבל חרא מוזיקה ואתם משלמים יותר כי הכל מגולם בפנים ותסיימו מוקדם. דבר מכוער אחר שקיים הוא שאם אתם החלטתם שאתם מביאים דיג'יי חיצוני , הוא יצתרך לשלם קנס על זה שהוא מתקלט באולם שהוא לא מומלץ בו.

למה אני מספר לכם את כל זה ?


1. אני לא שותף לרשימות מומלצים ! האתיות שלי לא מאפשרת לי ללכת לאולם ולשחד אותו כדי לקבל עבודה, שלא לדבר על זה שאין על מה לדבר עם האולם אם זה לא כסף. ומצידי אני אעבוד פחות אבל אעשה עבודה מקצועית עד הסוף.

2. המוזיקה שאני מנגן היא עשירה בסגנונות ומלאה אפשרויות שאתם תבחרו.

3. אני לא כבול לאולם שיגיד לי מתי לסיים את המוזיקה ומחוייב רק אליכם.

4. אני בכוונה לא מתקלט כל יום חתונה, כי אני מאמין שכדי לתת ללקוח אירוע מצויין אני צריך לבוא רענן לאירוע ולא שחוק אחרי עוד חתונה ועוד חתונה.
מה גם שלכל זוג יש להקדיש את הזמן שלו ולהתכונן לאירוע מבחינת בקשות מסויימות וזה דברים שדורשים לשבת על זה בבית וצריך זמן פנוי בשביל זה .

5. הכוח הוא שלכם! אתם מחליטים! אתם מוציאים את הכסף , ואתם תקבעו לאולם מי התקליטן שלכם . אל תיכנעו לסחטנות וחפשו מקצועיות נטו.

6. בפגישה היכרות אני מברר את הצרכים שלכם, מראה לכם את האפשרויות השונות וביחד אנחנו בודקים לאיזה כיוון מוזיקלי צריך ללכת האירוע לפי דעתכם, באירוע עצמו אני משלב את הניסיון שלי עם האינפורמצייה שנתתם לי .

סרטונים המציגים את האמת המרה :הכתבה נכתבה על-ידי רון טסלר , כל הזכויות שמורות למחבר,
אין להעתיק או להשתמש בכתבה זו בשום מקום אחר בלי אישורו של רון טסלר (C)

רשימות המומלצים באולמות
איך לבחור דיג'יי לאירוע
בחירת שיר כניסה לחופה
חשיבות התאורן באירוע שלכם
מהו ערב קריוקי
מה זה רמיקס