תקליטן / די ג'יי רון טסלר - דף אודות

צור קשר קריוקי המלצות גלריה כתבות מוזיקה אודות דף הבית

אודות - די ג'יי רון טסלררון טסלר, 31, DJ ויוצר מוסיקה בעל ניסיון של כעשור בתחום האירועים והמסיבות .
מומחה בקהלים מכל הסוגים והגילאים ובקיא בכל סגנונות המוסיקה מהעשורים האחרונים ועד למוזיקה העכשווית.
רון התחיל את דרכו כדיג'יי ותאורן אירועים - מקצוע אומנותי בפני עצמו שאיפשר לו צפייה במאות אירועים ודיג'ייאים מהטובים בתחום . צפייה זו גרמה לרון לקבץ את כל הידע והניסיון של כל הדיג'ייאים יחדיו , דבר היחודי ביותר לרון טסלר ומשהו שמעטים זכו לקבל . רון שילב בחייו את מקצוע הדיג'יי עם מקצוע התאורן ויצר נוסחא בלעדית אשר בזכותה יודע בדיוק מה השירים שהכי עובדים ברחבת הריקודים, תוסיפו לזה את קריאת הקהל ותקבלו נוסחא מנצחת אשר אותה זוכים הלקוחות לקבל ברחבת
הריקודים.
רון אינו מאמין בפלייליסטים, כל אירוע הוא מיוחד במינו ומתאפיין מצד אחד במוזיקה שהלקוחות אוהבים ורוצים שתהיה באירוע שלהם, ומצד שני קריאת הקהל ברחבה. השילוב של שניהם ביחד הוא זה שיוצר אירוע מושלם עם מוזיקה שמתאימה לכם, למשפחה שלכם, ולחברים שלכם .
מלבד דיג'יי, רון טסלר הוא גם יוצר מוזיקה מהטובים בתחום וכמוזיקאי יוצר להיטים המרימים את רחבות הריקודים בכל מסיבה או אירוע . רבות מיצירותיו הושמעו במצעדי מוסיקה ובמועדונים ברחבי העולם ודיג'ייאים רבים מנגנים אותן במסיבות ובאירועים בהם הם מופיעים . רון טסלר משלב גרסאות רמיקס לשירים ידועים הבלעדיות לו באירועים ובמסיבות ויוצר אווירה מיוחדת ומלאה אנרגיות באירוע שלכם .